Iris Gezichtslotion herstelt de pH-waarde van de huid na het scheren en heeft tegelijkertijd een zuiverende werking. De verfrissende lotion zorgt er dankzij het toegevoegde hamamelis-extract voor dat de poriën zich na het reinigen goed samentrekken en de doorbloeding van de kleine bloedvaatjes wordt gestimuleerd. Een extract van de iriswortelstok reguleert de vochthuishouding van de huid.
Gebruik: Neem na het scheren een beetje Iris Gezichtslotion in de handpalm en verdeel dit over kin, hals en wangen.
Wanneer speciaal?
- Voor een fris gevoel na het scheren
Tip:
Zorg voor een klein flesje Iris Gezichtslotion in Uw tas. Heeft U een wat glimmende gezichtshuid, sprenkel dan een beetje lotion op een zakdoekje en dep hiermee Uw gezicht. U voelt zich meteen weer fris en verzorgd.
Inhoud: 100ml
Ingredienten:
- Iriswortelstok-extract reguleert de vochthuishouding van de huid
- Hamamelis-destillaat werkt samentrekkend en ontstekingsremmend en stimuleert de doorbloeding van de kleine bloedvaten
- Citroensap brengt de zuurgraad van de huid in balans en heeft een samentrekkende werking
- Alcohol uit suikerbieten, fruit en graan werkt licht desinfecterend en wordt gebruikt als oplosmiddel bij het maken van extracten. Heeft ook conserverende eigenschappen
- Water dient ter verdunning
- Compositie van natuurlijke etherische oliën waaronder lavendel en geranium, werkt als geurstof en heeft een conserverende werking.